+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Блог

Wish list

Чомусь у нас склався стереотип, що йдучи на весілля потрібно дарувати тільки гроші.

Але завжди серед запрошених гостей є такі люди, які б хотіли запрезентувати молодятам щось потрібне, цікаве чи красиве.

Ранок нареченої

Останнього разу ми поїхали робити пробний макіяж та зачіску з нашої нареченою.

І я зрозуміла, що про ранок нареченої дуже мало розповідала!

Весільна фотозйомка колаж

Дорогі наші наречені, давайте творити дива!!! Саме із таким закликом і переконливим проханням хочеться змусити задуматись вас про весільні фото та відео зйомки!)

Фотографія – це такий собі шматочок нашого минулого, зупинений і закарбований в часі, який завжди можна переглянути, згадати найчудовіший момент, знову пережити всі почуття і емоції. А весільні фото – це завжди море дивовижних спогадів. Саме тому так важливо зробити не просто якісні фотографії, а створити щось особливе, неймовірне, незабутнє.

Скільки коштує весілля?

Сьогодні у мене для Вас дуже важлива стаття! І дуже відверта!

Питання вартості організації весілля і супутніх послуг сьогодні є актуальним і досить заплутаним. Я хочу розставити всі крапки і донести найголовніше - на Вашому весіллі повинні бути тільки якісні послуги, хороший сервіс та відповідальні професіонали.

Це питання я задаю собі досить часто, в основному коли спілкуюсь з парами, які зіткнулися з самостійною підготовкою до свого весілля. Хочеться трошечки прояснити і зрозуміти чому так відбувається.Власне професія весільного організатора появилась на ринку відносно недавно, зараз вона активно розвивається, зокрема в нашому місті, і разом з тим появляється багато людей,які називають себе весільними організаторами. Проте далеко не всі, справді є професіоналами своєї справи,роблять свою роботу якісно, компетентно та правильно. Часто робота організатора закінчується на продажі послуги ведучого, фотографа чи відеоографа, за який вони чесно отримають свій “відкат” і на тому все. Саме такі моменти знецінюють цю професію, наречені не розуміють кому і за що вони повинні платити гроші, і власне продовжують займатись організацією самі.

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні