+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Весільні страхи колаж

Є речі, які заважають вам отримувати задоволення від процесу підготовки до найважливішого дня у вашому житті. Ви багато чого боїтеся, тому що організація свята залежить не тільки від вас, в ній задіяно безліч людей, за яких ви не можете нести відповідальність.

Давайте поговоримо про найпоширеніші страхи перед весіллям, спробуємо перевести їх з області психології в реальну площину, застосувавши професійний організаторський підхід.

Проспали!

Весільні страхи 01

Так, цього бояться всі перед будь-якою важливою подією в житті, будь то іспит, важлива зустріч і, природно, весілля. Страх проспати все на світі, підкріплений емоційним виснаженням і постійним хвилюванням, призводить до того, що в день торжества ви відчуваєте себе розбитою і втомленою.

Що робити?

Візажист запізнився!

Весільні страхи 02

Проспав, пробки, забув - в загальному, страшно. Страшно залишитися в цей день без макіяжу і зачіски. Візажисти теж люди і у них теж є обставини, тому паніка настає вже за півгодини до його приїзду, а раптом щось сталося і доведеться діставати з далекої шафи бігуді.

Що робити?

  • По-перше обов'язково зідзвоніться з ним напередодні весілля і ще раз обговоріть час приїзду, а ще краще перекладіть цю функцію на кого-небудь іншого, хто точно зможе проконтролювати це питання.
  • По-друге, продумайте план B, якщо дійсно трапиться щось непередбачуване, хто зможе допомогти Вам з зачіскою і макіяжем, чи є в околиці хороші салони з лояльним персоналом.
 

Ще не приїхала машина, а скоро в РАГС

Незважаючи на те, що транспортні компанії займаються логістикою, в їх схемах дуже часто бувають огріхи. І якщо до вас приїде чорний лімузин замість білого - це, як показує практика, ще не найгірший варіант.

Що робити?

Ви все-таки спізнюєтеся!

Весільні страхи 03

Так, так, так, співробітники РАГСів не дарма просять вас приїжджати до певного часу, а потім нудитися в очікуванні. Вони роблять це не через вроджений садизм, а тому, що знають - 99% пар все одно запізнюються!

Що робити?

  • І знову ми повертаємося до делегування повноважень, обов'язково визначте відповідального за організацію, будь то професіонал або ваша подруга, будь хто,хто нагадуватиме вам про таймінг. Якщо ви запізнилися - не бійтеся підійти до адміністрації РАГСу і домовитися, щоб вас одружили в інший час, можливо десь з'явиться вікно, зазвичай, в таких ситуаціях фахівці йдуть на зустріч.
  • Загалом найпрактичніше розписатись за декілька днів до весілля,щоби не тратити зайвого часу на поїздки та очікування в РАГСі. А в день весілля організуйте виїзну реєстрацію шлюбу, в цьому випадку вас точно почекають, ви зможете без поспіху і суєти вимовити найпрекрасніші слова, а реєстратор не буде заїждженим тоном розповідати вам про нову суспільства.
 

Погода

Весільні страхи 04

Весільні страхи 05

 

У вас торжество в форматі open space, а погода настільки непередбачувана, що дощ може початись в будь-яку хвилину.

Це найпоширеніший привід для паніки. За пару місяців до весілля наречені щодня моніторять всі прогнози погоди і звіряються з народними прикметами, але погоду дійсно складно передбачити, тому ...

Що робити?

На банкеті не вистачить їжі!

Весільні страхи 06

Весільні страхи 07

 

Можна скільки завгодно говорити про те, що на весілля приїжджають не наїдатись, але все одно хочеться, щоби гості були ситі і задоволені. Якщо ви неправильно розрахували порції і розумієте, що їжі явно мало - не нервуйте, все можна виправити.

Що робити?

Буде нудно!

Дуже поширений страх, що гості занудьгують, дозволять собі зайвого і влаштують дебош або навпаки, швидко розпрощаються і поїдуть.

Що робити?

Весільні страхи 08

Весільні страхи 09

 

Весільні страхи 10

Все піде не за планом!

Так, все піде не за планом! І відразу попереджаємо, все може перевернутися з ніг на голову, тому що захід - це живий організм, який існує за своїми внутрішніми законами. Але одна справа, коли твориться хаос і зовсім інша, коли йдуть зміни в сценарії, тобто ви точно знаєте, що виніс торта затримується на 15 хвилин, а не в паніці бігаєте по ресторану в його пошуках.Повірте,що є різниця між тим, що ви запізнитесь на локацію для зйомки фото на 15 хв. і тим, що ви їздите містом і намагаєтесь придумати цю локацію на ходу.

Що робити?

БАЖАЄМО ВАМ ЛЮБОВІ, ГАРМОНІЇ І ХОРОШИХ ОРГАНІЗАТОРІВ :)

Весільні страхи 11

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні