+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Високосне весілля

Чи можна виходити заміж у високосному році?

Нарешті настав момент, коли коханий хлопець зробив вам пропозицію! Ви вибираєте дату, ділитесь радісною новиною з близькими і вже поспішаєте купити найрозкішніше плаття. Але раптом ваші рідні починають відмовляти вас від ідеї відсвяткувати весілля саме зараз, посилаючись на те, що шлюб буде приречений на невдачу, якщо ви одружитеся в 2016 році. І, здавалося б, це всього лише забобон, але сумніви і думки про те, щоб почекати з церемонією вже зародилися в вашій голові.

Містика високосного року – правда чи видумка?

У цьому році не 365, а 366 днів. В Григоріанському календарі високосними вважаються ті роки, які кратні 4 або 400, але при цьому не кратні 100. Наприклад, 1600 і 2400 - високосні. Але, як правило, люди просто вважають кожен четвертий рік. Цей спосіб ввели для зручності в обчисленні астрономічних дат. «І яка тут містика?» - запитаєте ви. Її немає. Це просто ще один день в році. Немає ніяких наукових підтверджень того, що рік, в якому 366 днів, якимось чином впливає на долю людини. Хіба що місяць стає довшим.

Але до чого тут шлюб і нещастя? Колись цей рік називали «роком нареченої» - дівчата першими сватали женихів, і ті не могли відмовитися. Часто зустрічалися і нещасливі шлюби, адже предмет симпатії не завжди відповідав взаємністю. З того часу сім'ї, які народилися у високосний рік, вважаються нещасними.

Високосний рік? Пора заміж!

Отже, ми визначили, що у високосному році немає нічого страшного і що можна сміливо узаконювати ваші стосунки. Існує навіть кілька суттєвих аргументів на користь весілля в цьому році.

Весільна студія Ірини Бойко не зважає на забобони та інші перешкоди для народження нової сім’ї. Ми допоможемо організувати Ваше святкування на найвищому рівні в будь-який час!

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні