+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Стиль в деталях колаж

Каліграфія

Весільна каліграфія - мистецтво гарного письма, напрямок у весільній моді для оригінальних і вишуканих весіль, який став популярним ще в минулому сезоні і міцно утвердився. Весілля починається з запрошення, а значить важливо справити враження на гостей вже на цьому етапі. Конверти та папір витіснили оригінальні листівки найнеймовірніших форм. Текст із запрошенням на весілля, написаний вручну, створить романтичний настрій. А можливо ви захочете відправити таке весільне запрошення поштою?

Стиль в деталях 01

Стиль в деталях 02

Стиль в деталях 03

 

Зони Instagram

Вплив соціальних мереж на сучасні весілля однозначний! Якщо ви ще не створили # хештег для вашого свята, щоб ваші друзі завантажували фото в прямому ефірі, то ваше весілля не може вважатися сучасним!)) Все частіше на весіллях стали з'являтися куточки Instagram або просто фото-зони, де ваші гості можуть зробити фотографії зі свята. Також цікавою новинкою є спеціальні Insta-будки, які моментально розпечатують фото, тож друзі підуть із весілля із приємним подаруночком.

Стиль в деталях 04

Стиль в деталях 05

Стиль в деталях 06

 

Коктейль-бар

Освіжаючі напої на весілля стануть не тільки красивим, але і смачним доповненням до вашого меню. Вода з лимоном, апельсином, трускавкою, черешнею, пунш або навіть молочний коктейль – все залежить від вашої фантазії. Обговоріть такий варіант пропозиції напоїв із вашим весільним організатором, повірте, що гості будуть вражені. Вам знадобиться професійна допомога барменів, працівників ресторану, декораторів і, звичайно, ваш креативний підхід.

Стиль в деталях 07

Стиль в деталях 08

Стиль в деталях 09

 

Весільні серветки

Весільні серветки, надають столу і загальному інтер'єру більш оригінального і вишуканого вигляду. Їх можна доповнити своєю монограмою або просто використати тканину певного кольору, щоб підтримати такими дрібними деталями загальний стиль весільного дійства. Серветки додадуть витонченості та підкреслять хороший смак наречених. Прикрасити серветки можна живим квітами, стрічками або спеціальним кільцем для серветок в єдиній стилістиці весілля.

Стиль в деталях 10

Стиль в деталях 11

Стиль в деталях 12

 

Корисні подарунки для гостей

Часи пляцків у коробочках в якості весільних подарунків вже проходять. Здивуйте гостей новими ідеями та неординарними рішеннями. До прикладу, можна подарувати невеличкі баночки з власноруч приготованим варенням, hand-made мило, весільні магнітики, свічки, будь-які милі дрібнички, які стануть в нагоді в побуті та нагадуватимуть друзям і рідним про ваше весілля. Не обов'язково на всіх подарунках додавати вашу спільну фотографію чи лого. Якщо ви вкладете в них душу , гості пам’ятатимусь привід, заради якого всі зібралися на цьому святі - любов.

Стиль в деталях 13

Стиль в деталях 14

Стиль в деталях 15

Стиль в деталях 16

 

Посадкові картки

Продумувати розсадку гостей дуже важливо і це робити просто необхідно. Проте ми пропонуємо використати замість банальних посадкових карток милі дрібні деталі, які підкреслять ваш стиль та особливий підхід до кожного гостя.

Стиль в деталях 17

Стиль в деталях 18

Стиль в деталях 19

 

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні