+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Весільний торт колаж

Сьогодні виготовлення весільного торта можна замовити в спеціалізованій кондитерській пекарні , або навіть в кондитерів , які печуть вдома. Ознайомитися з наявними варіантами ви можете на сайті компанії або в самій кондитерській, подивившись альбоми з фотографіями. Дуже важливо декілька разів глянути на готову продукцію, домовляйтесь про такі зустрічі і не соромтесь цього. Це потрібно для того, щоб в результаті виключити несумлінне ставлення постачальника до співпраці, адже не секрет, що деякі кондитери наповнюють свої портфоліо зображеннями з Інтернету. Тобто на фотографіях вам можуть показати чужі роботи, більше того, створені навіть не в нашій країні.

Весільний торт 01

Весільний торт 02

Весільний торт 03

 

Часто фірми та кондитери пропонують тістечка, за рецептурою аналогічні великим тортам, щоб ви змогли оцінити смак готового виробу. Масу майбутнього торта ви зможете правильно оцінити, знаючи точну кількість гостей. Визначається вона з розрахунку 150-200 г на людину. Що стосується рецепту, - тут головний принцип - постаратися врахувати смаки більшості запрошених. Якщо гостей планується багато і різних за віком, то найкращий вибір - багатоповерховий торт. Він дозволить виготовити нижні поверхи з улюбленого старшим поколінням бісквіту з масляним кремом, а для верхніх використовувати вершкові або низькокалорійні йогуртові торти, ніжні суфле. Модна сьогодні ідея: на нижніх поверхах розташовуються порційні тістечка, а на верхньому - невеликий тортик для молодят. Якщо ви хочете дуже великий торт, його розміри можна збільшити за рахунок муляжних поверхів.

Звичайно, що ви хочете ззовні ефектний і водночас смачний торт, спогади про який залишаться у гостей надовго. Краса і креативність кондитерського шедевру дуже важливі, проте, не захоплюйтеся при цьому неїстівними прикрасами. Акцентуйте увагу на натуральності декорів та елементів, надавайте перевагу прикрасам з марципану, шоколаду, цукру, крему.

Весільний торт 04

Весільний торт 05

Весільний торт 06

 

Лейтмотивом весільного торту часто стають фігурки наречених. Вони використовуються виключно для декору, не намагайтесь відкусити голову коханому!) Замість фігурок можна використати популярний сьогодні варіант - їстівне фото на поверхні торта, цікава та відносно нова ідея!

Замовлення торта обов'язково робиться заздалегідь. Чим оригінальніші ваші ідеї декору, тим більше часу у кондитера займе їх втілення.

Доставка весільного торта потребує спеціалізованого транспорту, тому обговоріть це питання завчасно. Також важливо вияснити з рестораном , де зберігатиметься торт після доставки в ресторан. Бажано,щоби він знаходився в спеціальному холодильнику або ж в охолодженому приміщенні.

Ваш весільний організатор обов’язково триматиме ці всі питання на контролі, щоби в такий особливий день ви не турбуватись про такі деталі.

Весільний торт 07

Весільний торт 08

Весільний торт 09

 

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні