+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Це питання я задаю собі досить часто, в основному коли спілкуюсь з парами, які зіткнулися з самостійною підготовкою до свого весілля. Хочеться трошечки прояснити і зрозуміти чому так відбувається.Власне професія весільного організатора появилась на ринку відносно недавно, зараз вона активно розвивається, зокрема в нашому місті, і разом з тим появляється багато людей,які називають себе весільними організаторами. Проте далеко не всі, справді є професіоналами своєї справи,роблять свою роботу якісно, компетентно та правильно. Часто робота організатора закінчується на продажі послуги ведучого, фотографа чи відеоографа, за який вони чесно отримають свій “відкат” і на тому все. Саме такі моменти знецінюють цю професію, наречені не розуміють кому і за що вони повинні платити гроші, і власне продовжують займатись організацією самі.

Весільний координатор

Весільний організатор,- це професія, якій як і будь якій іншій справі потрібно вчитись, прикладати багато зусиль і коштів. Це величезна команда людей, основою функцією якої є зняти увесь головний біль з наречених в процесі підготовки до весілля. Ми видаємо готові рішення, пропозиції, прорахунки, ескізи, деталі, домовленості. Не потрібно їздити на сотні зустрічей, сумніватись в правильності вибору, шукати, думати , порівнювати. В цьому власне і полягає суть роботи організатора,- видати чітку і зрозумілу концепцію свята, та об’єм роботи для ідеальної реалізації цієї концепції.

Не потрібно думати що послуги весільного координатора це дуже дороге задоволення. Так, ця робота як і будь яка інша повинна бути достойно оплачена. Ми несемо відповідальність за кожну послугу,яку пропонуємо,за кожного підрядника, який працює в цей день на весіллі, ми робимо все,щоби саме цей день був ідеальним.

Цінуйте свій час та гроші!! Часто буває, що сумнівна економія, може обернутись зіпсованим настроєм та невдалим святом.

 

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні