+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Весільна фотозйомка колаж

Дорогі наші наречені, давайте творити дива!!! Саме із таким закликом і переконливим проханням хочеться змусити задуматись вас про весільні фото та відео зйомки!)

Фотографія – це такий собі шматочок нашого минулого, зупинений і закарбований в часі, який завжди можна переглянути, згадати найчудовіший момент, знову пережити всі почуття і емоції. А весільні фото – це завжди море дивовижних спогадів. Саме тому так важливо зробити не просто якісні фотографії, а створити щось особливе, неймовірне, незабутнє.

Кожен день ми бачимо наречених, які фотографуються на площах, з одним і тими ж пам’ятниками, будинками, деревами. Але, погодьтеся, такими фото вже нікого не здивуєш. Вони є у наших друзів, родичів, батьків, та що там, бабусь і дідусів. А хочеться щось оригінальне, щось таке, щоб всі, хто дивитиметься фотографії, говорили «Вау, це так круто!» Нам хочеться створювати такі роботи, і впевнена, що вам ще більше хочеться отримувати такий результат!)

Чудовою альтернативою заїждженим фотосесіям є стилізовані зйомки в будь-якому місці, яке Вам сподобається. Ми, команда весільної студії Ірини Бойко, можемо та хочемо вам в цьому допомогти. Ми декоруємо, прикрашаємо, створюємо атмосферу і допомагаємо Вам підібрати найкращий образ, перевозимо, знімаємо, а Вам залишається тільки кайфувати!

Тому, якщо Ви готові відмовитись від чергового походу від Оперного до Шевченківського Гаю – зателефонуйте. Повірте, весільні фото – це святе і Ви просто повинні мати такі кадри, які стануть справжньою пам’яттю на все життя!

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні