+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Скільки коштує весілля?

Сьогодні у мене для Вас дуже важлива стаття! І дуже відверта!

Питання вартості організації весілля і супутніх послуг сьогодні є актуальним і досить заплутаним. Я хочу розставити всі крапки і донести найголовніше - на Вашому весіллі повинні бути тільки якісні послуги, хороший сервіс та відповідальні професіонали.

Звичайно, в кожного свої мірки краси та якості, але спираючись на власний досвід та знання весільної кухні зсередини, просто повірте, що є речі, на яких не варто економити, є ціна, яку потрібно заплатити за адекватну послугу і крапка.

Суми, які я буду Вам вказувати - це показники Львова та, що дуже важливо (!!!), це показники ВІД.

Тобто, нижче цієї вартості гарантувати хороший рівень роботи ми не можемо. Ніхто не може.

Зрозуміло, що це старт і завісити всю стелю квітами, запросити медійного ведучого за ці гроші не вийде. Але, зробити якісно, симпатично і стильно можна.

Скільки коштує весілля 01

Почнемо з ведучих.

Стартує їх вартість сьогодні від 15 000 грн. з роботою звукача. Топові класні ведучі, деякі телевізійні - це мінімум 25 000 грн. Не втомлююсь повторювати, що ведучий це дуже важлива персона на весіллі, від його роботи залежить 70% успіху та настрою свята, тому він повинен бути справді класним.

Скільки коштує весілля 02

Хороший заклад потягне від 1 200 грн. на одну особу. Це солодкий фуршет, банкет, алкоголь, торт, обслуговування, напої.

Скільки коштує весілля 03 Скільки коштує весілля 04
 

Коли говорять, що банкет від 600 - не вірте.

Це продажний хід. Ви погоджуєтеся, даєте передоплату і потім бачите, як зростає бюджет зі швидкістю світла. Те, що озвучують на попередніх зустрічах і по телефону - це не більше 1 кг їжі на 1 людину, без напоїв, без торта, без обслуговування, без умов на власний алкоголь. Інколи буває, що потрібно окремо орендувати приміщення для ведучого, організаторів / координаторів, групи та інших підрядників (не забувайте також про харчування для них всіх); часто ресторани беруть орендну плату за зал та доплати за додаткові години. Всі ці моменти обов’язково потрібно проговорювати та узгоджувати з адміністрацією закладу.

Маю надію, що все таки найближчим часом, ми перейдемо до європейського формату оформлення банкетів, але наразі ситуація така.

Скільки коштує весілля 05

Декор.

Ця стаття витрат найчастіше викликає найбільше здивування. Звичайно, в цьому пункті АБСОЛЮТНО ВСЕ індивідуально. Як і організація весілля, ця послуга не має чітких показників.

Відповісти на питання на кшталт «а скільки орієнтовно, ось так, щоб гарненько було» не можна.

Тому, що різні квіти вартують різних грошей. Різний текстиль, різні конструкції, оренда чи індивідуальне виробництво - теж. Немає фіксованої ціни на декор та флористику, все залежить від того, який бюджет ви готові виділити на створення краси вашого свята.

Я зараз беру на себе відповідальність і озвучую приблизну вартість того, що являтиме собою справді красиве оформлення весілля.

Отже, декор та флористика весілля на 50 гостей (банкет, виїзна церемонія, фотозона, букет нареченої,бутоньєрка ) - мінімум від 30 000 грн. Це так, щоб було красиво, якісно, зі смаком і стильно. Ведеться мова не про місцеві квіти, які зів'януть і помруть через пару годин. І не про стіни з троянд і орхідей. Ні. Але зі стійкою, красивою закордонною квіткою. Свічками / лампочками, які сьогодні так люблять всі. Красивими вазами та іншими елементами декору, з якісним текстилем хоча б на вашому столі-президії, красиві стільці для церемонії і / або банкету. Плюс робота флористів, декораторів, розробка індивідуальної концепції і підготовка ескізів. Виїзна церемонія - це досить вагома витратна частина всього оформлення, вона справді повинна викликати захват у Вас і в гостей.

Скільки коштує весілля 06 Скільки коштує весілля 07
 

Можна звичайно і набагато дешевше створити красу і в рази дорожче також можна, повторюю, що тут все дуже індивідуально.

 

Класна кавер-група з якісною музикою сьогодні коштує мінімум від 1 000 у.о. Також потрібно проговорювати все моменти, інколи окремо оплачується технічний райдер, сцена, світло, звук.

Скільки коштує весілля 08

Хороші фотографи і відеографи стартують від 15 і 20 тис. грн. Це, в середньому, 12 годин зйомки.

Скільки коштує весілля 09

Координація весілля професійною досвідченою командою обійдеться мінімум в 3 500 гривень.

У цю вартість входить від 2 координаторів, консультація перед весіллям і робота в день свята. Чому 2? Та тому, що менше - це провал.

На весіллі занадто багато зон і завдань, які потрібно проконтролювати і запустити.

Процеси на святі йдуть паралельно, наприклад, весільна церемонія і підготовка кухні і залу до початку банкету. Одна людина не розірветься. А якщо говорить, що впорається - нахабно бреше.

 

Детальніше про цю послугу можете подивитися тут

Скільки коштує весілля 10

В основному організатори весіль працюють за відсоток від загального бюджету весілля. Ми працюємо за фіксований гонорар. Це від 10 000 грн.

Скільки коштує весілля 11

Жоден сайт, стаття чи відео не розкажуть і десятої частини того, що Ви отримаєте на зустрічі.

Інформації багато і вся вона залежить від того, що потрібно саме вашій парі.

 

Записуйтесь і приходьте!

Ви заслуговуєте найкрасивішого весілля і якісних фахівців при будь-якому бюджеті!

 

За комплексною організацією свого свята або координацією звертайтесь за номером +38 098 977 66 88 !!!

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні