+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Wish list

Чомусь у нас склався стереотип, що йдучи на весілля потрібно дарувати тільки гроші.

Але завжди серед запрошених гостей є такі люди, які б хотіли запрезентувати молодятам щось потрібне, цікаве чи красиве.

Якщо ви точно знаєте, що наречена хоче кухонний комбайн - сміливо купуйте його, головне, щоб цих комбайнів на весіллі не нарахували з десяток. Уникнути подібних непорозумінь допоможе Wish list.

Wish list

У Європі та США список подарунків давно вже є правилом хорошого тону, наречені просто зобов'язані скласти перелік потрібних їм речей для того, щоб гості не витрачали час на пошуки і не ламали собі голову над тим, що подарувати. Вони складають перелік бажаних подарунків і озвучують його запрошеним. Гостям залишається тільки зробити вибір. Список бажань постійно оновлюється, звідти викреслюються вже куплені подарунки.

Wish list

В Україні Wish list поки що не такий популярний. У нас чомусь вважається непристойним «наполягати» на певному презенті.

І це незважаючи на те, що вже з дитинства ми майстерно вміємо складати wish list, просто згадайте лист до Миколая наприклад :) Чи коли друзі або батьки запитують про необхідний подарунок на день народження. Ми ж завжди сміливо говоримо про свої бажання чи потреби. То чому для весілля такі речі можуть бути неприйнятними???

Wish list

Вважаю, що до такого делікатного питання потрібно підходити також відповідально, як і до будь якого іншого етапу організації весілля.

Отже, рекомендую звернути увагу на такі важливі моменти в складанні Wish list:

  • Адекватно оцінити можливості ваших гостей, чи дійсно вони зможуть дозволити собі сервіз від RALPH LAUREN HOME?
  • Wish list повинен складатися з подарунків різної цінової категорії, щоб кожен зміг знайти для себе прийнятну пропозицію.
  • Бажано точно вказати, де можна придбати подарунок, щоб гість не шукав по всьому інтернету «стильний килимок у спальню». Публікуйте посилання, ціну і фото подарунка, так простіше визначитися.
  • Скористайтеся on-line сервісами, де ви можете розмістити свої бажання, наприклад, wishes.in.ua
  • Зверніть увагу на те, що багато on-line магазинів на своїх сайтах дають можливість скласти списки, які потім можна розіслати гостям або опублікувати на своїй сторінці в соціальних мережах.
  • Подарунком може бути і шоу на весілля, якщо ви виходите з бюджету, але дуже мрієте про грандіозний феєрверк чи бармен-шоу - ви також можете розповісти про це бажання гостям.

З досвіду. Бувають ситуації, коли гості хочуть здивувати наречених несподіваним подарунком, наприклад, запросити Вашого улюбленого співака або влаштувати вогняне шоу. Про це обов'язково потрібно повідомити агентство, яке займається організацією Вашого весілля. Вказуйте контактні номери телефонів на зворотньому боці запрошень.

Wish list

Ми не тільки підберемо оптимальний час в сценарії, але і допоможемо з ідеями. Тільки тссс, нікому-нікому :)

За комплексною організацією свого свята або координацією звертайтесь за телефоном +38 098 977 66 88 !!!

Wish list

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні