+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Наші послуги

Часто можна почути про те, що хороший сервіс повинен бути непомітним. Це стосується й організації свят. За лаштунками кожного успішного івенту криється скурпульозна робота професіоналів, які мають в своєму арсеналі запас креативу, терпіння та досвіду.
І ми, команда весільної студії Ірини Бойко, гарантуємо вам це!

Ми надаємо цілу плеяду різноманітних послуг, починаючи декором та закінчуючи фотосесією молодят. І для того, щоб ви мали уявлення, що являє собою та чи інша послуга, ми описали найзатребуваніші з них.

Комплексна організація весілля
Комплексна організація весілля

Вся команда весільної студії Ірини Бойко працює цілодобово, щоб побачити захоплені погляди, щасливі посмішки і почути слова подяки! Це найцінніше!

 
Флористика та декор
Флористика та декор

Квіти з покон віків залишаються одним із головних атрибутів весілля: вони супроводжують молодят від першого й останнього моменту їхнього свята. Квітами оформляють арку, під якою вінчаються закохані, прикрашають банкетний зал, вплітають у волосся нареченої та прикріплюють на костюм нареченого. І важливо, щоб все квіткове розмаїття становило єдиний, стилістично правильний образ. І наші майстри розуміють це як ніхто, адже весільна флористика – це «родзинка» стилю весільної студії Ірини Бойко! Ми не говоримо про сміливі та яскраві композиції, ми створюємо їх.

 
Виїзна церемонія
Виїзна церемонія

Виїзна церемонія користується все більшою популярністю, особливо у теплу пору року. Це чудова альтернатива звичайній розписці. Весілля на свіжому повітрі, у прекрасній місцині з квітучим садом навіть без особливих декорацій – це майже сто відсотків успіху та оригінальності вашого весілля.

 
Весільний координатор
Весільний координатор

Організація весілля процес складний і за всіма деталями нареченій вслідкувати важко, враховуючи її хвилювання та природне бажання створити казкове свято. І для того, аби не упустити важливих речей і не давати молодятам зайвий привід для хвилювання, варто доручити таку справу людині, що має досвід – весільному координатору. Будьте певні, що ваш торт «приїде» вчасно, ніхто не загубиться і музиканти гратимуть те, що ви побажали.

 
Весільна поліграфія
Весільна поліграфія

Часто можна почути фразу «диявол криється в деталях». На перший погляд незначні дрібниці, про які ви навіть не задумуєтесь, можуть зіпсувати загальну атмосферу вашого весілля, якщо їх добре не продумати. Команда весільної студії Ірини Бойко завжди пильно стежить як і за ходом основних завдань, так і за різними незначними дрібничками.

 

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні