+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Флористика та декор

Квіти з покон віків залишаються одним із головних атрибутів весілля: вони супроводжують молодят від першого й останнього моменту їхнього свята. Квітами оформляють арку, під якою вінчаються закохані, прикрашають банкетний зал, вплітають у волосся нареченої та прикріплюють на костюм нареченого. І важливо, щоб все квіткове розмаїття становило єдиний, стилістично правильний образ. І наші майстри розуміють це як ніхто, адже весільна флористика – це «родзинка» стилю весільної студії Ірини Бойко! Ми не говоримо про сміливі та яскраві композиції, ми створюємо їх.

Образ нареченої можна підкреслити з допомогою аксесуарів, серед яких букет відіграє не останню роль. Ми однаково успішно створимо букет, який відображатиме ніжну та романтичну натуру нареченої, або ж такий, що додасть яскравості в образ фатальної красуні.

Оформлення виїзної реєстрації і банкетного залу живими квітами – найкраща можливість створити відчуття урочистості та особливість моменту. Це, мабуть, одна з найважливіших позицій, на якій не слід економити під час організації весілля.

Флористика та декор 01Флористика та декор 04
 

Тканинний декор

Змінити навколишній простір та прикрасити його можна не лише за допомогою квітів, але використовуючи різноманітні тканини. Тканинний декор – це досить елегантний та простий спосіб підкреслити настрій вашого свята.

В наш час візуальна частина весільного торжества відіграє чи на найважливішу роль, тому важливо, аби кожна деталь була на своєму місці. Проте не кожне приміщення, обране для святкування, володіє вигідним для молодят оформленням. В такому випадку тканинний декор може стати гідним вирішенням проблеми.

Декоратори весільної студії Ірини Бойко кардинально змінять будь-яке приміщення, яке б ви не обрали, відповідно до концепції вашого весілля. Наші професіонали продумають все до останньої дрібниці, не вдаючись до давно неактуальних схем та кліше.

Флористика та декор 03 Флористика та декор 05
 

Світлове оформлення

Безперечно, світло фактично промальовує весільну атмосферу: акцентує головні моменти, підкреслює важливі деталі та приховує зайві. Художнє освітлення перетворить ваше свято у неповторну казку.

У своїй практиці ми використовуємо різні варіанти художнього світла: для виділення невеликих частин весільного декору використовується детальне підсвічування; для декору всього приміщення використовується об'ємне або заливне світло; для різних урочистих або ключових моментів (перший танець молодих, привітання) використовуються різні спеціальні світлові ефекти (трафарети, фільтри) і прилади (світлові гармати, стробоскопи, споти і т.д.).

Професійний підбір художнього світла створює потрібний настрій у потрібний момент Вашого весільного торжества: м'яке і приглушене світло створює інтимну і ліричну обстановку; яскраве і динамічне додає торжеству святковості й урочистості.

Світлове оформлення

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні