+38 098 977 66 88

info@event.lviv.ua

 

Весільна поліграфія

Часто можна почути фразу «диявол криється в деталях». На перший погляд незначні дрібниці, про які ви навіть не задумуєтесь, можуть зіпсувати загальну атмосферу вашого весілля, якщо їх добре не продумати. Команда весільної студії Ірини Бойко завжди пильно стежить як і за ходом основних завдань, так і за різними незначними дрібничками.

Весільна поліграфія 01

Весільна поліграфія 04

 

Що ж таке весільна поліграфія?

Жодне весілля не обходиться без запрошень. Перше враження гостей про ваше весілля складається саме в той момент, коли ви вручаєте їм запрошення. Воно повинно відображати як характер молодят, так і їхнє ставлення до своїх гостей, з їх допомогою можна підкреслити важливість і рівень весілля. Дозвольте кожному відчути себе особливим.

Крім того, вся весільна поліграфія підтримує стиль, кольорову гаму і концепцію усього вашого свята. Це ціле мистецтво, але саме з таких дрібниць складається бездоганне весілля!

Весільна поліграфія 02

Гостьові картки, номерки на стіл, весільне меню, програма вечора, план розсадки гостей, бонбоньєрки - все це невід'ємні складові сучасного весілля.

Вони є не просто доповненням до декоративного оформлення вашого весілля, а й знаком уваги і турботи про кожного гостя.

Весільна поліграфія 03

Звернувшись до весільної студії Ірини Бойко, ви не витрачатимете свій час на пошуки дизайнерів та спеціалістів поліграфічного цеху – ми зробимо це за вас. Ми запропонуємо вам унікальну поліграфію ручної роботи – такі речі роблять свято особливо трепетним та теплим.

Зареєструватись на акцію

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви хочете замовити будь-яку послугу,

дізнатись приблизну ціну організації весілля чи отримати безкоштовну консультацію

(098) 977-66-88 або (097) 90-92-777

email: info@event.lviv.ua

або залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні

Oтримати безкоштовну консультацію

залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам вже сьогодні